pracownik pakowania i konfekcjonowania produktów

Dział produkcji firma kosmetyczna – pracownik pakowania i konfekcjonowania produktów
Piastów, mazowieckie
Opis stanowiska pracy
Działająca od ponad 7 lat firma kosmetyczna, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pakowania i konfekcjonowania produktów
Jeśli wiec:
Opis stanowiska
- pakowanie produktów kosmetycznych zgodnie z instrukcją
- kompletacja i kontrola zamówień

Oferujemy
- praca od zaraz
- atrakcyjne wynagrodzenie - ciekawą pracę w renomowanej firmie
- możliwość awansu
- pracę na umowę zlecenia
- miłą atmosferę pracy
- przyjmujemy również osoby z Ukrainy które posługują się językiem polskim na poziomie dobrym
Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska bądź gotowość do natychmiastowego jej wyrobienia (koszta ponosi firma)
- zaangażowanie w podejmowane obowiązki
- koncentracja i podzielność uwagi
- odpowiedzialność
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych.
Zakres obowiązków:
• Konfekcjonowanie pakowanie kosmetyków,
• Przygotowywanie mieszanek kosmetyków do konfekcjonowania,
• przygotowywanie przesyłek do wysyłki i transportu, przyjmowanie i wysyłka dostaw.

Praca wymaga siły fizycznej.
Zgłoszenia: CV na adres: rekrutacja@netinspire.pl

Data dodania: 27/03/2018